Menu
Sepetim

Hakkımızda

Afyonkarahisar'ın mihenk taşlarından olan  İtimat Sucukları dört nesilden bu yana faaliyet göstermektedir.

Kurucumuz Hacı Faruk Koçkan Afyonkarahisar'ın önemli kasaplarından biri olmuş, güvenilir duruşu ve kaliteli hizmet anlayışı ile 1928'de şirket olma yolunda ilk adımını atmıştır.

Kurduğu şirkete, güven esaslı kalite anlayışını ön planda tuttuğu için İtimat ismini vermiştir.

Faruk Koçkan'ın vefatıyla yönetimi oğlu Hacı İhsan Koçkan devralmıştır.

Hacı İhsan Koçkan'ın oğullarından olan Mehmet Koçkan ve oglu Ali  ihsan Koçkan firmanın 45 yıldır imalatçılığını yapmakta olup Afyonkarahisar halkı ve misafirlerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yüzyıllarca Afyonkarahisar 'da yaşamış olan İTİMAT ailesi tarafından gerek misafirlerine, gerek yurt içindeki dostlarına ikram etmiş olduğu Afyon ürünlerinin çok beğenilmesi bizleri daima mutlu etmiştir. Afyon yöresel ürünlerine karşı çevremizden ve dostlarımızdan gelen talepler ve güzel yorumlar eşliğinde "İtimat Sucukları" markamızı oluşturmuştur.

Markamızın oluşmasında ve bu markanın damak tadına hitap eden ürünleri bulmasında emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Afyonkarahisar 'ın Afyon'a özgü yöresel ürünlerin daima en iyileri üretilmiş ve bu ürünlerin ülkemiz çapında gördüğü ilgi kalitemizi yükseltmiştir.

Türkiye’nin dört bir yanında satışı gerçekleştirilen İtimat Sucukları, aynı zamanda günde binlerce aracın geçiş yaptığı Afyonkarahisar’ın da başlıca hediyelik ürünlerinden birisi olmuştur.

Gelişen teknoloji sayesinde Türkiye ve Dünya standartlarına uygun bir üretim yapısı bulunan İtimat Sucukları markası neredeyse bir asırdır gelenekselleşmiş lezzetinden asla taviz vermemiştir. Kurulduğu günden bu yana et ve baharat kalitesini, ustasının  bulduğu o eşsiz tarifi ve kalitesini asla değiştirmeyen İtimat Sucukları, Afyonkarahisar’ın iftihar kaynağı olarak gösterilen markaların başında gelmektedir.