Menu
Sepetim

Teslimat Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. İtimat Sucukları online siparişlerinde teslimat için kargo anlaşmamız tüm kargo firmaları ile yapılmıştır.
Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren; yoğunluk nedeni ile sıra ile gönderilmektedir. Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba , Perşembe ve Cuma günü vermiş olduğunuz siparişler aynı gün veya ertesi gün kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri vermiş olduğunuz siparişler ise Pazartesi günü kargoya verilmektedir.
Ürünler sizlere vakumlu ambalajlar içerisinde gönderilmektedir.
Hava sıcaklığının arttığı dönemlerde soğuk zincir yöntemi ile kuru buz ile gönderilmektedir.
İtimat Sucukları ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek destek@itimatsucuklari.com iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.
Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, size telefon, e-posta veya whatsapp mesajı ile bilgilendirme gönderilir.
Memnuniyetsizliğinize sebep olabilecek herhangi bir durum için bizlere whatsapp hattımız ve bize ulaşın formundan ulaşabilirsiniz.
Şimdi Asırlık Meşhur İtimat Sucukları lezzetlerimize sofralarınızda yer açın.
Keyifli alışverişler dileriz.